Noohra to aramejskie słowo oznaczające boskie światło, 
wewnętrzne światło czy też oświecenie.

Świece Noohra robione są z miłości, w świetle i dla miłości. Bez kompromisów, dbamy o najwyższą jakość użytych składników. Używamy roślinnych wosków bez dodatków chemicznych, wyłącznie naturalnych olejków eterycznych klasy terapeutycznej. Nasze świeczki są WEGAŃSKIE I BIO


Noohra Tantra
W tantrze męskie i żeńskie jest doskonale, równe i komplementarne. Dążenie do ideału, to dążenie do równowagi męskiego i żeńskiego. Seks tantryczny to ezoteryczna hinduska praktyka, której korzenie sięgają 5 000 lat wstecz. „Tantra” w dosłownym tłumaczeniu to „narzędzie służące do rozciągania świadomości”. Rozciąganie występuje tutaj jako powolna forma seksu, która ma zwiększyć intymność i odtworzyć więź umysł – ciało. Świeca Noohra Tantra zawiera olejek eteryczny z cedru i bergamotki, mieszankę wosku sojowego i kokosowego.

Świeczkę można kupić tutaj: link


Noohra Sage
Szałwia to podstawa dla wszystkich zajmujących się magią oraz dla tych, którzy chcą po prostu zadbać o dobrą energię w swoim domu. Stosowali ją już Indianie i starożytne plemiona europejskie, którzy uważali tę roślinę za świętą. Szałwia pomaga w uzdrawianiu ciała, umysłu oraz duszy. Uwalnia od złych mocy i negatywnych uczuć. Potrafi odgonić od Nas nieproszone byty i niskie energie. Noohra Sage jest pomocna jeśli czujemy się zmęczeni, zdenerwowani, przytłoczeni górą problemów bądź też mamy kłopoty ze zdrowiem. Zgodnie ze starymi indiańskimi wierzeniami, jej woń przynosi dostatek, moc, mądrość, bystrość umysłu oraz pomaga w dostępie do głębszej duchowej wiedzy.

 W świecy Noohra Sage zatopiony jest susz z liści szałwii, zawiera olejek eteryczny z szałwii i pomarańczy, mieszankę wosku sojowego i kokosowego.

Świeczkę można kupić tutaj: link